יום פתוח בחול המועד פסח

​​​​

​​​​​ 

​​

משרד החקלאות מזמין אתכם לחגוג עמו את הפסח בשני ימים פתוחים לחוות את החקלאות הישראלית מקרוב, הכניסה חופשית!
אז מה היה לנו ב-70 השנים האחרונות? ומה עוד יהיה?
משרד החקלאות פותח את שעריו ומזמין אתכם לחגוג עמו את הפסח עם חוויה חקלאית כחול לבן, המציגה 70 שנים של היסטוריה במקביל לחידושים ופיתוחים טכנולוגיים בתחום החקלאות. היום הפתוח יתקיים בחול המועד פסח, ימים שלישי ורביעי, 3 ו- 4 באפריל, י"ח - י"ט בניסן תשע"ח. 
במסגרת הפעילות, המבקרים ייחשפו למיצג 70 שנה לחקלאות, מיצג מרהיב אשר יוקרן ב-360 מעלות ויספר על החקלאות עבר-הווה-עתיד, מהחקלאות העתיקה ועד לחקלאות העתיד, מיצגים חקלאיים, הכוללים: תערוכת פרחי ישראל, חברות העוסקות בפיתוח ויצור חקלאי, תצוגה של מגוון רחב של כלים חקלאיים לאור גלגולה של החקלאות הישראלית. לצד המיצגים, תתקיימנה הפעלות וסדנאות לילדים, הצגות לילדים של תאטרון "אורנה פורת" (עכבר העיר ועכבר הכפר, האוצר שאינו נגמר), קיר מציאות רבודה, מופע ציור בחול, מופע מרכזי 70 שנה לחקלאות ועוד. 
היום הפתוח יתקיים בחול המועד פסח, ימים שלישי ורביעי, 3 ו- 4 באפריל, י"ח - י"ט בניסן, תשע"ח, בין השעות 10:00 ל- 16:00 בקריה החקלאית, מטה משרד החקלאות ופיתוח הכפר, רחוב דרך המכבים בראשון לציון. הכניסה חופשית. הציבור מוזמן. 

לתשומת ליבכם, המשרד עשה את מירב המאמצים כדי להנגיש את האזור. לצערנו, עפ"י הוראות המשטרה, אין אפשרות להיכנס עם רכב למתחם הקריה החקלאית. על כן, המשרד נערך עם שני מתחמים של חניות נכים הצמודים לכניסה. ממתחמי החנייה ישנן נכוניות המסיעות את מי שצריך בין הנקודות. 
בנוסף, בכל המתחמים ישנה כניסה מונגשת, וגם על המיצג המקורן ישנו תרגום. על כל מקרה, בכל אחת מהנקודות ולאורך כל הקריה החקלאית ישנם סדרנים שיכולים לסייע בעת הצורך.

​במהלך היום הפתוח נעלה סרטונים לערוץ היוטיוב שלנו - היכנסו! you_tube.png

​​
​​

​​​​