מאמרים מגוונים על עצים

על חייהם של עצי הרחוב, איך מגינים על עצים בגן ובנוף, איך מתמודדים עם שריפה ביער, מידע על עצי זית ועוד ועוד. לפניכם סדרת מאמרים העוסקים בעצים.
על חייהם הקשים של עצי הרחוב - כיצד נשפר את מצבם?
הלר אביגיל. 2001. החיים הקשים: על מצוקת עצי רחוב בערים והדרכים לשפר את מצבם. גן ונוף. נ"ה, ח: 23-20.

טיפול בעצי רחוב ושדרה בפריז
הלר אביגיל. 2000. הטיפול בעצי רחוב ושדרה בעיר פריז. איכרי ישראל. גיליון 11 (251): 50-49.

איך תבחרו את העץ הנכון למקום הנכון
הלר אביגיל. 2000. וזוהי רק ההתחלה: בחירת עצים לגן הנוי. גן ונוף. נ"ה, ה: 27-20.

כיצד מתמודדים עם שריפות ביער?
הלר אביגיל. 1995. אש ביערות. גן ונוף. נ', ח: 11-6.

מניעת פריחה וחנטה של עצי זית
ג'וני דישי, שי מלר, בני אבידן, אביגיל הלר, סוהיל זיידן, עדי נעלי ויגאל סלונים. 2000. מניעת פריחה וחנטה של עצי זית. גן ונוף. נ"ה, ב: 48. 

 

 

 

 

משרד החקלאות ירכז את הטיפול בעצים במרחב העירוני והכפרי תחת קורת גג אחתhttps://www.moag.gov.il/yhidotmisrad/dovrut/publication/2020/Pages/pkid_yaarot.aspxמשרד החקלאות ירכז את הטיפול בעצים במרחב העירוני והכפרי תחת קורת גג אחת
משרד החקלאות יוזם קו פתוח לדיווח על נזקי עצים - בזכות הדיווחים יקים המשרד מאגר מידע ארצי להתאמה המושלמת של העצים לאזור המגורים מבחינת קרקע ומזג אווירhttps://www.moag.gov.il/yhidotmisrad/dovrut/publication/2020/Pages/Report_tree_damage.aspxמשרד החקלאות יוזם קו פתוח לדיווח על נזקי עצים - בזכות הדיווחים יקים המשרד מאגר מידע ארצי להתאמה המושלמת של העצים לאזור המגורים מבחינת קרקע ומזג אווירדמיינו שהייתם יכולים להתאים את העץ המתאים ביותר למקום מגוריכם, שבכל מזג אוויר היה שורד, לא נשבר ולא נעקר.
הנחיות והמלצות לשיקום נופי לאחר שריפת יער וחורש בשטחים עירונייםhttps://www.moag.gov.il/yhidotmisrad/forest_commissioner/pirsumim/2020/Pages/Landscape_restoration.aspxהנחיות והמלצות לשיקום נופי לאחר שריפת יער וחורש בשטחים עירוניים