טפסים

שירות זה מתאים במיוחד לציבור הרופאים הווטרינריים המעוניינים לשלוח דגימות דם לשם בדיקות נוגדני כלבת ובדיקות אחרות עבור בעלי חיים היוצאים מהארץ.

דגימות דם יש לשלוח בצירוף טופס מקוון מעודכן ומלא בפרטים הרלוונטיים.

על המבחנה יש לציין 4 ספרות אחרונות של השבב.

השירות ניתן בתעריף מוזל בסך של 283 ₪ (במקום 297 ₪ בהגשת בקשה ידנית).

את הפרטים בטופס המקוון יש למלא כפי שמופיעים בדו"ח תוצאות הבדיקות, על כן חשוב להקפיד ולמלא את כל הפרטים המבוקשים. התעודות יופקו באופן אוטומטי מיד בסיום הבדיקה וישלחו מידית לכתובת בעלי הכלב.

באם הבעלים מעוניין בכך, ניתן לשלוח אליו העתק לא חתום של דו"ח התוצאות גם לדואר האלקטרוני של הרופא ושל הבעלים לעיון מוקדם.

מטרת שירות זה הינה קיצור משמעותי בזמן ההמתנה לקבלת דו"ח תוצאות הבדיקה.

הנחיות למילוי טופס מקוון לבדיקת נוגדני כלבת


למילוי טופס מקוון

* התעריפים נכונים​ ליום 1.9.2019 ומתעדכנים פעם בשנה. 
מועדי קבלת דגימות: ימים ראשון ורביעי, לקבלת מידע לגבי תעריפים ושעות קבלה יש לפנות לחדר קבלה, טלפון: 03-9681630.​

 

 

אירועי מחלת הכלבת בישראלhttps://www.moag.gov.il/vet/Yechidot/Machon/maabada_kalevet/airueim kalevetאירועי מחלת הכלבת בישראלדיווח של השירותים הוטרינריים במשרד החקלאות ופיתוח הכפר, על אירועי כלבת ברחבי ישראל בשנת 2019
מידע והנחיות לבדיקת נוכחות נוגדנים נגד כלבת (RFFIT)https://www.moag.gov.il/Procedures/Pages/nohal_kalevet.aspxמידע והנחיות לבדיקת נוכחות נוגדנים נגד כלבת (RFFIT)נוהל, מידע והנחיות אודות סוגי הבדיקות השונות לנוכחות נוגדני כלבת בבעלי חיים, המתבצעות במעבדה לכלבת שבמכון הווטרינרי.
מקרה כלבת ראשון לשנת 2020 בתן, במושב דישון - 8.1.20https://www.moag.gov.il/vet/Yechidot/VetBasade/Pirsumim/2020/Pages/kalevet_1_2020.aspxמקרה כלבת ראשון לשנת 2020 בתן, במושב דישון - 8.1.20