טפסים

אנו שמחים להודיעכם על שירות חדש ונוח לציבור הרופאים המעוניינים לשלוח דגימות דם לשם בדיקות נוגדני כלבת ובדיקות אחרות עבור בעלי חיים היוצאים מהארץ. דגימות דם יש לשלוח בצירוף טופס מקוון מודפס כשהוא ממולא בפרטים הרלבנטיים.
על המבחנה יש לציין 4 ספרות אחרונות של השבב.

השירות יינתן בתעריף מוזל בסך של 282 ₪ (במקום 32​7 ₪ בהגשת בקשה ידנית)*​

הפרטים אשר ימולאו בטופס יופיעו כפי שהם בדו"ח תוצאות הבדיקות, על כן חשוב למלא את כל

הפרטים המבוקשים. התעודות יופקו באופן אוטומטי מיד בסיום הבדיקה וישלחו מידית לכתובת בעלי הכלב.

באם הבעלים מעוניין בכך, ניתן לשלוח אליו העתק לא חתום של דו"ח התוצאות גם לדואר האלקטרוני של הרופא ושל הבעלים לעיון מוקדם.

אנו מאמינים שהשירות יקצר משמעותית את זמן ההמתנה לקבלת דו"ח התוצאות.


להנחיות למילוי טופס מקוון לבדיקת נוגדני כלבת - לחץ כאן

למילוי טופס מקוון - לחץ כאן

* התעריפים נכונים ליום 1.7.2018 ומתעדכנים פעם בשנה. 
מועדי קבלת דגימות: ימים ראשון ורביעי, לקבלת מידע לגבי תעריפים ושעות קבלה יש לפנות לחדר קבלה, טלפון: 03-9681630.​

 

 

מידע והנחיות לבדיקת נוכחות נוגדנים נגד כלבת (RFFIT)https://www.moag.gov.il/Procedures/Pages/nohal_kalevet.aspxמידע והנחיות לבדיקת נוכחות נוגדנים נגד כלבת (RFFIT)נוהל, מידע והנחיות אודות סוגי הבדיקות השונות לנוכחות נוגדני כלבת בבעלי חיים, המתבצעות במעבדה לכלבת שבמכון הווטרינרי.
הנחיות למניעת כלבת - תשדיר רדיו https://www.moag.gov.il/vet/noseim/MarachBriaut/Prevention_animal_diseases_Zoaonotiot/kalevet/Pages/kalevet_campaign.aspxהנחיות למניעת כלבת - תשדיר רדיו
כ- 4.5 מיליון ₪ יועברו ממשרד החקלאות לרשויות המקומיות באזור העמקים במטרה להגביר את הסיוע להתמודדות עם מחלת הכלבתhttps://www.moag.gov.il/yhidotmisrad/dovrut/publication/2018/Pages/Support_for_rabies.aspxכ- 4.5 מיליון ₪ יועברו ממשרד החקלאות לרשויות המקומיות באזור העמקים במטרה להגביר את הסיוע להתמודדות עם מחלת הכלבת