2014

כחלק מקידום נושא רווחת בעלי חיים המשמשים לייצור מזון לאדם, מקיים הבוקר (10.12.14) משרד החקלאות ופיתוח הכפר כנס בנושא: "שיפור רווחת בהמות בבתי מטבחיים".
כנס זה הוא חלק מתוכנית של הארגון הווטרינרי הבינלאומי (ה- OIE)  הנקראת IAWP = Improved Animal Welfare Program ומטרתה לקדם את נושא רווחת בהמות בבתי מטבחיים במדינות החברות בארגון. הכנס נערך כפעילות משותפת לשירותים הווטרינריים במשרד החקלאות ול-OIE, הפורס חסותו על האירוע.
הזמנות לכנס נשלחו לכל בעלי העניין בתחום, לרבות: רופאים וטרינרים, מגדלים, אנשי תעשייה, ארגונים למען בעלי חיים, קובעי הלכה ואנשי דת, קובעי מדיניות ועוד.
 
עם פתיחת הכנס, קומץ פעילים "למען" בעלי חיים מפגינים בפתח כנס לקידום(!!) רווחת בעלי חיים. המדובר בהפגנה פרובוקטיבית ולא חוקית, אשר לא קיבלה את אישור המשטרה כחוק, ומלווה בוונדליזם ובהשחתת רכוש ציבור. הפעילים מרחו את ידיהם בצבע אדום ומורחים אותו על כל מתחם הכנס. 

 

יחידת האכיפה והחקירות (פיצו"ח) במשרד החקלאות - סיכום שנת 2020https://www.moag.gov.il/yhidotmisrad/dovrut/publication/2021/Pages/summary_of_2020_pitsuah.aspxיחידת האכיפה והחקירות (פיצו"ח) במשרד החקלאות - סיכום שנת 2020
פרה שנתקעה סמוך לטבריה חולצה בהצלחה וללא פגע על ידי יחידת החקירות והאכיפה (פיצו"ח) של משרד החקלאותhttps://www.moag.gov.il/yhidotmisrad/dovrut/publication/2021/Pages/cow_tiberias.aspxפרה שנתקעה סמוך לטבריה חולצה בהצלחה וללא פגע על ידי יחידת החקירות והאכיפה (פיצו"ח) של משרד החקלאות
אין לצרוך מזון לחיות מחמד מהמותג "ספורט-מיקס"https://www.moag.gov.il/yhidotmisrad/dovrut/publication/2021/Pages/recall.aspxאין לצרוך מזון לחיות מחמד מהמותג "ספורט-מיקס"