2019

​​​​Agroisrael2019.jpg


​"לאורך השנים פיתחו אנשי המפתח של החקלאות הישראלית בתחומי החדשנות והטכנולוגיה - פעם אחר פעם - פתרונות פורצי דרך להתמודדות עם אתגרים גלובליים. ישראל, אומת הסטארט-אפ, גאה לעמוד בראשה של המהפכה החקלאית הדיגיטלית"

בכירים בתעשיית החקלאות בעולם מגלים את הטכנולוגיות הישראליות פורצות הדרך

Agrisrael 0.4, אירוע ביוזמתם ובהפקתם של משרד החקלאות ופיתוח הכפר, מכון הייצוא, משרד הכלכלה והתעשייה ומשרד החוץ, יתקיים בתאריכים 24-27 ביוני 2019 בישראל.
האירוע מוקדש לטכנולוגיות מתקדמות המניעות את המהפכה החקלאית הרביעית, ובו יוצגו הפתרונות פורצי הדרך שמציעה התעשייה הישראלית.

האירוע יכלול סמינרים מקצועיים, הדגמות חיות, מפגשי B2B שתואמו מראש בין אורחים מחו"ל לבין חברות ישראליות, סיורים מאורגנים באתר, כמו גם הזדמנויות לפגוש קולגות, לשתף ולהחליף ידע, וכן לחקור שיתופי פעולה.

ד"ר מיכל לוי | סמנכ"לית בכירה למינוף המו"פ החקלאי בישראל: "הבחירה שלנו כאומה היא להתקיל כל אתגר בדרכנו בגישת "אני יכול", המשלבת כוחות מדיסציפלינות שונות.
החקלאות הישראלית, כמו גם הצורך לגדול יותר בפחות, פיתחה שיטות וטכנולוגיות חדשניות מאז הקמתה. טכנולוגיות כגון נתוני עתק, חישה מרחוק, רובוטיקה ואינטרנט של דברים הן תחומים שבהם ישראל מוכרת כמובילה עולמית. כעת עומדים אלה ואחרים בחזית החדשנות המובאת לתחום החקלאות כאן בישראל. אנו מאמינים כי איחוד כוחות בעולם הוא הנוסחה הנכונה לפתרון האתגרים החקלאיים העומדים לפנינו.

אנו שמחים לארח אירוע ייחודי זה המשלב חדשנות, טכנולוגיה ועסקים. לא בכל יום נופלת בחלקנו ההזדמנות להציג פתרונות פורצי דרך אמיתיים ורבים כל כך תחת קורת גג אחת. אנו מצפים לפגוש את חברינו ושותפינו מכל רחבי העולם, וביחד לחקור דרכים לשפר את תחום הטכנולוגיה החקלאית.

"המהפכה החקלאית הרביעית תאפשר לנו להתמודד עם אתגרים שונים, כמו השאיפה לתשואה ולקיימות תוך שימוש במשאבים מועטים", אמרה נועה ישראלוביץ', המנהלת בפועל של ענף האגרוטכנולוגיה במכון הייצוא. "מאז הקמתה מייצרת ישראל פתרונות חכמים ויעילים ללא הרף, למרות התנאים הסביבתיים הקשים. החברות הישראליות מאתגרות את הסטטוס קוו מדי יום ומספקות פתרונות תחרותיים חדשניים השנים את אופי הפיתוח בימינו. במהלך האירוע, יוצג מגוון של פתרונות חדשניים, החל מאמצעים ידידותיים לסביבה לטיפול במזיקים; חיישני IoT לכוורות דבורים באיכות הטובה ביותר; חיישן כיס מולקולרי למדידת לחות, חלבון, שומן, פחמימות ומאפיינים כימיים אחרים בזמן אמת; מערכות רובוטיקה לחממות ולמטעים; חיישנים למדידה מתמשכת של שינויים פיזיולוגיים וסביבתיים; וטכנולוגיות חדשניות רבות אחרות. במהלך השנים הוכיחה המנהיגות הישראלית בתחום החדשנות והטכנולוגיה החקלאית את יכולתה להתמודד עם אתגרים גלובליים. ישראל, אומת הסטארט-אפ, מובילה את המהפכה החקלאית הדיגיטלית, ולנו הזכות והכבוד לעבוד עם המוחות הגדולים האלו".

תמיר דן - מינהל סחר חוץ במשרד התמ"ת אמר כי ישראל ידועה כמובילה עולמית בתחום החקלאות. "אנו גאים להיות חלק מהמהפכה החקלאית הרביעית. יחד עם השותפים שלנו יזמנו אירוע ראשון מסוגו, שיאחד את החברות המובילות בתעשיית האגרוטכנולוגיה הישראלית ואת השותפים העסקיים הפוטנציאליים מרחבי העולם - חברות זרות, ארגונים בין-לאומיים, נציגי ממשלה, משקיעים ועוד. עם פריסה של למעלה מ- 40 נספחים כלכליים ברחבי העולם, אנו פועלים להביא את קהל היעד ל- AGRISRAEL 4.0, להיחשף למערכת האקולוגית המתקדמת של התעשייה ולמצוא פתרונות טכנולוגיים מתקדמים בקרב החברות המובילות בתעשיית האגרוטכנולוגיה הישראלית".

תוכניית האירוע|לו"ז תקשורת

**כל האירועים מותנים בהרשמה מראש

יום שני 

24.6

18:30

פתיחת אירוע הנטוורקינג

קוקטיילים, נטוורקינג והופעות חיות

Arca | נמל תל אביב

 

יום שלישי 

25.6

9:00התאספות והרשמהיקבי ברקן
9:30

הדגמות חיות באזור החיצוני

חוד החנית הישראלי-

טכנולוגיות חקלאיות המיושמות בתחום.

11:30

סמינר מקצועי

11:30-11:45 קבלת פנים

11:45-12:10 נאום מרכזי

12:10-12:25 מריו אלאו, סמנכ"ל קבוצת,Innovation & New Ventures STMicroelectronics (איטליה).

12:25-13:00 מודלים עסקיים מעוררי השראה – Fireside Chat

סטיבן קנייבסקי, נשיא ומנכ"ל Valmont Industries Inc. (ארה"ב), בשיתוף עם דניאל קופל, מנכ"ל Prospera (ישראל).

דניאל סייג, ראש מכירות, Airbus (צרפת), בשיתוף עם אייל מור, מנכ"ל Mana Irrigation (ישראל)

13:00ארוחת צהריים לאנשי תעשיית הנטוורקינג
14:00

חוויית ברקן

גן עדן ליינן

 

יום חמישי

27.6

9:30

TAP-Teshuva Agricultural Projects (תשובה פרויקטים חקלאיים)

חקלאות הידרופונית מתקדמת ופתרונות "מהחווה לשולחן". פתחו את היום בירקות עליים ובמיקרו-עלים.

מושב עולש
11:00

נטפים

פארק מחקר ופיתוח המוקדש לטכנולוגיות השקייה מתקדמות. הצגת מערכת "Netbeat - מערכת ההשקייה ראשונה בעלת המוח"

קיבוץ מגל
13:00

ארוחת צהריים

חווית חדר האוכל הקיבוצי בקיבוץ מגל

קיבוץ מגל
14:30

Green 2000 - חווה ירוקה אורגנית

החידושים הישראליים בתחום הטכנולוגיה החקלאית מיושמים בחממות, במטעים, בחיות משק ועוד. ייצור אורגני בטכנולוגיה חקלאית ישראלית

ביתן אהרון

 

יום חמישי

27.6

9:30

מינהל המחקר החקלאי | מרכז וולקני

זרוע המחקר של משרד החקלאות ופיתוח הכפר. המרכז תומך במחקר חקלאי ישראלי, תוך התמקדות במדעי הצמחים, מדעי בעלי החיים, הגנת הצומח, הקרקע ומדעי הסביבה, מדעי המזון והנדסה חקלאית

מרכז וולקני
11:00

נען-דן ג'יין

יישום פתרונות השקיה מתקדמים וחדשניים ברחבי העולם. פגשו את אמנון עופר האגדי - החלוץ הישראלי של תחום ההשקייה

קיבוץ נען
13:00

ארוחת צהריים

חווית חדר האוכל הקיבוצי בקיבוץ נען

קיבוץ נען
14:30

הפקולטה לחקלאות, מזון וסביבה

פגשו את המוחות הצעירים המבטיחים של חקלאות המחר, "FaculTech - מועדון היזמות"

רחובות


למידע נוסף בדבר אירוע Agrisrael 4.0 ניתן לבקר באתר |  https://agriisrael.com/

להורדת קובץ עם ההודעה המלאה