לקראת חג הפורים שר החקלאות, אורי אריאל, מנכ"ל מועצת הצמחים צבי אלון, מזכ״ל תנועת המושבים ויו״ר התאחדות חקלאי ישראל, מאיר צ​ור וחקלאי ישראל המשרתים במילואים חילקו משלוח מנות ללשכתו של שר הביטחון, אביגדור ליברמן

השרים אריאל וליברמן עודדו את הציבור לשלב בכל משלוח מנות פירות טריים תוצרת כחול לבן: "זה גם בריא וגם מחזק את החקלאים"

לקראת חג הפורים שר החקלאות ופיתוח הכפר אורי אריאל חילק  (רביעי, ו' באדר תשע"ח 21.2.2018) יחד עם מילואימניקים וילדיהם, ללשכתו של שר הביטחון אביגדור ליברמן משלוח מנות הכולל פירות טריים כחול לבן ממיטב תוצרת ישראל.


שר החקלאות אורי אריאל ושר הביטחון אביגדור ליברמן

שר החקלאות ופיתוח הכפר ח"כ אורי אריאל: ״ בפורים מחלקים משלוחי מנות בריאים עם פירות טריים וטעימים! החקלאים עושים לילות כימים על מנת לגדל ולטפח זנים של פירות טריים ובכל משלוח מנות משלבים תוצרת חקלאית ישראלית שהיא גם בריאה וגם מחזקת את החקלאים".

השר אביגדור ליברמן: " ההתיישבות החקלאית היא מרכיב חשוב בחוסנה של מדינת ישראל. אני מצטרף לקריאתו של שר החקלאות להוסיף פרי לכל משלוח מנות. זה טוב לחקלאים וטוב לבריאות"

מזכ״ל תנועת המושבים ויו״ר התאחדות חקלאי ישראל, מאיר צור: ״אני מברך על היוזמה הברוכה של שר החקלאות, אורי אריאל ומודה לשרים  ליברמן ואריאל על המילים החמות והמעודדות על החקלאות ותרומתה למדינת ישראל".