2014

בישראל נטועים כ-14 אלף דונם של אפרסמונים, המניבים כ-36 אלף טון פרי. כשליש מהיבול הופנה העונה (2013/14) ליצוא. למרות ריבוי היצואנים, 4 מתוכם אוחזים ב-91% מהיצוא. במצגת המצורפת מידע על שוק האפרסמונים העולמי – ייצור ושטח גידול, יבוא האפרסמונים למדינות האיחוד האירופי, השוק הרוסי, היצוא מישראל ודגש מיוחד על ספרד. ספרד היא מקור ההספקה הגדול של אפרסמונים לשווקים באירופה, והנטיעות החדשות נמשכות!

במצגת מידע על גידול האפרסמונים בספרד (בעיקר במחוז ולנסיה) – היצוא הספרדי למדינות מחוץ לאיחוד האירופי, מחירי היצוא והזנים.


אפרסמון

 

 

הודעה ליבואנים - עדכון דרישת יבוא זרעי קנביס (Cannabis sativa) מארה"בhttps://www.moag.gov.il/ppis/Yechidot/PlantsRetain/hodaotleyevuan/Pages/yevu_kanabis_usa1219-6886.aspxהודעה ליבואנים - עדכון דרישת יבוא זרעי קנביס (Cannabis sativa) מארה"ב
קול קורא להשתתף בניסויי חברות לבחינת חלופות לתכשירים המכילים IPRODIONE להדברת קשיונה גדולה בגזר באחסוןhttps://www.moag.gov.il/ppis/Yechidot/chimistry/rishum_rishuy/pirsumim/2019/Pages/kol_kore_hadbarat_gezer.aspxקול קורא להשתתף בניסויי חברות לבחינת חלופות לתכשירים המכילים IPRODIONE להדברת קשיונה גדולה בגזר באחסון
הודעה ליבואנים - אושר היבוא של צמחי עציץ של הלובורוס (Helleborus) מ"ארצות אירופה"https://www.moag.gov.il/ppis/Yechidot/PlantsRetain/hodaotleyevuan/Pages/Helleborus_import.aspxהודעה ליבואנים - אושר היבוא של צמחי עציץ של הלובורוס (Helleborus) מ"ארצות אירופה"